El Analizi

El Analizi

El Analizi; hayatınıza dair pek çok önemli ipucunu, avuç içi çizgilerine bakarak elde edebilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz, öğreneceğiniz tüm bu bilgiler, yaşam merdivenlerini nasıl çıkmanız gerektiği hakkında size kılavuzluk edecektir. Daha temkinli adımlar atmanızı sağlayacak gerçekleri, el analiziniz sayesinde öğrenip, bunu lehinize çevirmek sizin elinizde. Hayata bir-sıfır önde başlamak deyimi tam da burada yerini bulmaktadır. Özellikle de çocuklarımızın el analizini yaptırarak, onların nelere karşı yetenekli olduklarını, hangi konular üzerinde daha fazla durulursa başarıyı yakalayabileceklerini geç kalmadan öğrenin ve çocuklarınızı yetiştirirken bu bilgileri de kullanarak bir yön çizin.

Elimizin, özellikle de avuç içimizdeki çizgilerimizin ne kadar önemli olduğunu, ne denli kişiye has olduğunu, kanıtlanmış bir örnekle açıklamak gerekirse parmak izini düşünün; 8 milyar insanın parmak izi sizce neden farklı? Çünkü elimizin içindeki  çizgilerde bize ait formüller gizli, her bir çizginin özel bir anlamı var.

El Analizi
Karakter Çizgisi

Konuyla ilgili araştırma ve tecrübelerimiz; ellerinizdeki çizgilerin ne anlama geldiğini öğrenmenin çokta zor olmadığını fakat bu çizgileri yorumlamanın ayrı bir bilgelik gerektirdiğini bize gösterdi. Şu anda şanslı olabilecek insanlar arasındasınız; neden mi? Bu makaleyi okuyorsanız; siz de hayatta nelerle karşılaşabileceğinizi, karakterinizde değişmesi geren yanları, nasıl arkadaşlarınız olduğunu, böylelikle sizin için olumsuz gibi görünen pek çok olasılığı aslında nasıl olumluya çevirebileceğinizi öğrenme şansına erişeceksiniz.

Ömür çizgisi:  İşaret parmağı ve başparmak arasında el bileğine doğru uzanır.

Bu çizgi; enerjinize, fiziksel sağlığınıza ve duygusal iyiliğinize dair bir ipucu verir. Yıkıcı olaylar, yer değiştirme ve fiziksel yaralanmalar gibi önemli yaşam değişikliklerini gösterir. Modern avuç içi okuyucuları, yaşam çizgisinin uzunluğunu, birinin ömrüyle ilişkilendirmez. Kısa, derin bir çizgi zorluklarla başa çıkabileceğinizi ve ikna gücünüzün yüksek olduğunu ve karşınızdaki kolay etkileyebileceğinizi gösterir. Uzun, derin bir çizgi, güçlü, sağlıklı ve dengeli olduğunuzu gösterir. Hafif bir çizgi kolayca yorulduğunuzu gösterir. Hiçbir çizgi olmaması, nasıl dinleneceğinizi bilmediğiniz anlamına gelir. Tabi ki bu çizgilerdeki en ufak bir değişiklik, el analizinizle ilgili yapılacak yorumları baştan sona değiştirebilir. Bu yüzden kendi hassas analizinizi yaptırmanız sizin için önemlidir.

Başarı çizgisi: İşaret parmağının altındaki avuç içi kenarından yaşam çizgisinin üzerindeki dış kenara doğru uzanır.

Zihnin nasıl çalıştığını, nasıl iletişim kurduğunu, öğrenme tarzını, zekayı ve bilgiye açlığını gösterir. Uzun bir çizgi beyin gücünü ve harika bir hafızayı gösterir. Çok uzun bir süre yorulmadan güç organizasyonların altından kalkabileceğini gösterir. Kısa çizgi, her şeyi ince eleyip sık dokuduğunuz anlamına gelir. Eğri bir çizgi, fırsatçı, idealist ve romantik olduğunu söyler.  İnce bir çizgi hayalperest olduğunuzu gösterir. Bu çizgi en önemli çizgi olarak gösterilebilir ve aynı zamanda bilgeliğiniz ve aklınız hakkında bilgi sağlar.

Gönül çizgisi: Tamamen sevgi ile ilgilidir. Avucunun dış kenarından, bebeğin parmağının altında, işaret parmağına doğru ilerler.

Uzun bir çizgi; her düşünceye açık olduğunuzu, aynı zamanda dışa dönük ve ketumluktan uzak bir yapıya sahip olduğunuzu gösterir. Bunun dışında, idealist beklentilerinizin olduğunu gösterir. Süper uzun bir çizgi; sağlam ve uzun soluklu ilişkilere ihtiyaç duyduğunuzu söylüyor. Kısa bir çizgi; egolu ve içe dönük olduğunuzu gösterir. Derin, pürüzlü bir çizgi; gergin olduğunuzu ve stresli bir yaşam sürdüğünüzü gösterir. Düz, derin bir çizgi; asi olduğunuzu gösterir. Çizgi, başarı çizginize düz ve paralel ise, daima hislerinizi kontrol edersiniz. Eğer çizgi dalgalıysa, muhtemelen birkaç çapkın ilişkiniz vardır. Bir bireyin aşk hayatındaki refah ve engeller bu çizginin yardımı ile değerlendirilebilir. Yaşamınızı ve yaşamda karşılaştığınız sıkıntıları bu hattın yardımı ile daha sağlıklı bir yöne doğru kanalize edebilirsiniz.

Kader çizgisi: El bileğinin yanında avuç dibinden, avuç ortasından orta parmağa doğru ilerler.

Çizgi; engeller, başarılar, ayrıca okul ve kariyer seçimleri dahil olmak üzere yaşam yolunuzla bağlantılıdır. Kontrolünüz dışındaki durumları veya seçimleri ve bunların sonuçlarını yansıtır. Başarı çizgisi, yoruma çok açık bir çizgidir. Doğru yorumlanır ve yorumlanan bilgi doğru yerlerde kullanılırsa kişinin, kariyerinde önemli noktalara gelmesinde çok büyük etkisi vardır. Bu çizgi ömür çizginize göre çalışır ve yaşamın çeşitli durumlarıyla başa çıkabilme yeteneğiniz hakkında bilgi sağlar.

El Analizi

El Çizgileri Karakter Analizi

El çizgileri karakter analizi; Elinizdeki çizgilere bakılarak; karakteriniz, zayıf ya da güçlü yanlarınız, hayatınıza dair türlü olasılıklar, bu işin ilmini almış kişilerce rahatlıkla yorumlanabilir. Unutmayın! Avuç içindeki çizgilerin her birinin bir anlamı vardır ama bu anlamları herkese göre genellemek yanlıştır. Bununla birlikte bu çizgilerin ana hatları değişmez. İçlerinde herkes için söylenebilir olan genel geçer ifadeler barındırırlar. İşte bizim burada bahsetmiş olduğumuz, elinizdeki çizgilere bakarak sizin genel olarak karakterinizdeki belirgin yönleri bulmaktır.

El Yazısı Analizi

El yazısı analizi, kişiliğinizin daha çok manevi yönüne ilişkin bilgilendirme sağlar. Hoşgörülü olup olmadığınız, asabi olup olmadığınız gibi.

Güncel Konular

9 Thoughts to “El Analizi”

 1. Sena

  El analizi yaptırabilir miyim ?

 2. Erva

  El analizi yaptırmak istiyorum. Mail adresiniz nedir?

  1. El analiziniz yapılarak mail adresinize gönderilmiştir. Sağlıkla kalın.

 3. Kutman

  El analizi yaptirmak istiyorum

  1. El analiziniz yapılarak mail adresinize gönderilmiştir. Sağlıkla kalın.

 4. Ayşegul

  Acaba fotoğraf göndersem analiz yapabilir misiniz

  1. bilgilerinizi mail yoluyla gönderirseniz el analiziniz yapılır ayşegül hanım

 5. Ayla

  Satın yetkili el analizi ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz. Sitenizdeki bilgileri çok beğendim o yüzden yazıyorum. Teşekkür ederim

  1. merhaba ayla hanım mail yoluyla bizeher iki elinizin avuç içi resimlerini çekerek yollayın el analiziniz yapılarak size dönüş yapılacaktır.

Leave a Comment