El Analizi

El Analizi

Hayatınıza dair pek çok önemli ipucunu avuç içi çizgilerine bakarak elde edebilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz öğreneceğiniz bu bilgiler, yaşam merdivenlerini nasıl çıkmanız gerektiği hakkında size kılavuzluk edecektir. Daha temkinli adımlar atmanızı sağlayacak gerçekleri, el analiziniz sayesinde öğrenip bunu lehinize çevirmek sizin elinizde olacaktır. hayata bir-sıfır önde başlamak deyimi tam da burada yerini bulmaktadır. Özellikle de çocuklarımızın el analizini yaptırarak, onların nelere karşı yetenekli olduklarını, hangi konular üzerinde daha fazla durulursa başarıyı yakalayabileceklerini, geç kalmadan sizler bulabilir, bu yönde eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bu konudaki makaleme, yayınlamış olduğum kitaptan ulaşabilirsiniz.

Elimizin, özellikle de avuç içimizdeki çizgilerimizin ne kadar önemli olduğunu, ne denli kişiye has olduğunu, kanıtlanmış bir örnekle açıklamak gerekirse parmak izini düşünün; 8 milyar insanın parmak izi sizce neden farklı? Çünkü elimizin içindeki  çizgilerde bize ait formüller gizli, her bir çizginin özel bir anlamı var.

El Analizi
Karakter Çizgisi

Tecrübelerim ve bu konudaki ihtisasım sizin ellerinizdeki çizgileri yorumlamama müsaade etmektedir. Şu anda şanslı olabilecek insanlar arasındasınız; neden mi? Bu makaleyi okuyorsanız siz de hayatta neler ile karşılaşacaksınız, nasıl bir arkadaşınız var, nasıl bir karaktere sahipsiniz, kaç çocuğunuz olacak gibi sorulara yanıt bulacağınız sitemizdesiniz.

Ömür çizgisi:  İşaret parmağı ve başparmak arasında el bileğine doğru uzanır.

Bu çizgi, enerjinize, fiziksel sağlığınıza ve duygusal iyiliğinize dair bir ipucu verir. Yıkıcı olaylar, yer değiştirme ve fiziksel yaralanmalar gibi önemli yaşam değişiklikleri gösterir. Modern avuç içi okuyucular, yaşam çizgisinin uzunluğunu, birinin ömrüyle ilişkilendirmez. Kısa, derin bir çizgi zorluklarla başa çıkabileceğinizi ve kolayca etkileyebileceğinizi gösterir. Uzun, derin bir çizgi, güçlü, sağlıklı ve dengeli olduğunuzu gösterir. Hafif bir çizgi kolayca yorulduğunuzu gösterir. Hiçbir çizgi olmaması, nasıl dinleneceğinizi bilmediğiniz anlamına gelir. Tabi ki bu çizgilerdeki en ufak bir değişiklik, büyük bir ifade değişimine yol açar. Bu yüzden kendi hassas analizinizi yaptırmanız sizin için önemlidir.

Başarı çizgisi: İşaret parmağının altındaki avuç içi kenarından yaşam çizgisinin üzerindeki dış kenara doğru uzanır.

Zihnin nasıl çalıştığını, nasıl iletişim kurduğunu, öğrenme tarzını, zekayı ve bilgiye açlığını gösterir. Uzun bir çizgi beyin gücünü ve harika bir hafızayı gösterir. Çok uzun bir süre güç organizasyonlar yapabildiğini gösterir. Kısa çizgi, her şeyi ince eleyip sık dokuduğunuz anlamına gelir. Eğri bir çizgi, fırsatçı, idealist ve romantik olduğunu söyler.  İnce bir çizgi hayalperest olduğunuzu gösterir. En önemli çizgi olarak gösterilebilir. Bu Çizgi aynı zamanda bilgeliğiniz ve aklınız hakkında bilgi sağlar.

Gönül çizgisi: Tamamen sevgi ile ilgilidir. Avucunun dış kenarından, bebeğin parmağının altında, işaret parmağına doğru ilerler.

Uzun bir çizgi açık olduğunuzu, ancak idealist beklentilerinizin olduğunu gösterir. Süper uzun bir çizgi ilişkilere ihtiyaç duyduğunu söylüyor. Kısa bir çizgi egolu ve içe dönük olduğunuzu gösterir. Derin, pürüzlü bir çizgi gergin olduğunuzu ve stresli bir yaşam sürdüğünüzü gösterir. Düz, derin bir çizgi asi olduğunu gösterir. Çizgi, Başarı çizginize düz ve paralel ise, daima hislerinizi kontrol edersiniz. Eğer çizgi dalgalıysa, muhtemelen birkaç çapkın ilişkiniz vardır. Bir bireyin aşk hayatındaki refah ve engeller bu çizginin yardımı ile değerlendirilebilir. Yaşamınızı ve yaşamda karşılaştığınız rahatsızlıkları bu hattın yardımı ile değerlendirebilirsiniz.

Kader çizgisi: El bileğinin yanında avuç dibinden, avuç ortasından orta parmağa doğru ilerler.

Çizgi, engeller, başarılar, ayrıca okul ve kariyer seçimleri dahil olmak üzere yaşam yolunuzla bağlantılıdır. Kontrolünüz dışındaki durumları veya seçimleri ve bunların sonuçlarını yansıtır. Başarı çizgisi ile bazı yorumlar da kesişebilir. Bu çizgi ömür çizginize göre çalışır ve yaşamın çeşitli durumlarıyla başa çıkabilme yeteneğiniz hakkında bilgi sağlar.

El Analizi

El Çizgileri Karakter Analizi

El çizgileri karakter analizi; Elinizdeki çizgilerden karakteriniz, bu işin ilmini almış kişilerce rahatlıkla söylenebilir. Burada bahsetmiş olduğum elinizdeki çizgilere bakarak sizin karakterinizi bulmaktır. Evet sevgili site takipçilerim sizin karakterinizi elinizdeki çizgiler ele verir.

El Yazısı Analizi

El yazısı analizi, kişiliğinizin daha çok manevi yönüne ilişkin bilgilendirme sağlar. Hoşgörülü olup olmadığınız, asabi olup olmadığınız gibi.

Güncel Konular

9 Thoughts to “El Analizi”

 1. Sena

  El analizi yaptırabilir miyim ?

 2. Erva

  El analizi yaptırmak istiyorum. Mail adresiniz nedir?

  1. El analiziniz yapılarak mail adresinize gönderilmiştir. Sağlıkla kalın.

 3. Kutman

  El analizi yaptirmak istiyorum

  1. El analiziniz yapılarak mail adresinize gönderilmiştir. Sağlıkla kalın.

 4. Ayşegul

  Acaba fotoğraf göndersem analiz yapabilir misiniz

  1. bilgilerinizi mail yoluyla gönderirseniz el analiziniz yapılır ayşegül hanım

 5. Ayla

  Satın yetkili el analizi ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz. Sitenizdeki bilgileri çok beğendim o yüzden yazıyorum. Teşekkür ederim

  1. merhaba ayla hanım mail yoluyla bizeher iki elinizin avuç içi resimlerini çekerek yollayın el analiziniz yapılarak size dönüş yapılacaktır.

Leave a Comment