El Analizi

El Analizi

Gerçek, üstünde durulması ve bizi hayata bir-sıfır önde başlatacak bir analizdir. Günümüzde üzerinde gereken önemin pek olmadığı bu konu aslında biz insanlar için bir çok ipucunu daha yaşamadan bize sunmaktadır. Özellikle çocuklarımızın el analizini yaptırarak onların yeteneğini geç kalmadan sizler bulabilir bu yöne eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda ki makaleme ayrıca yayınlamış olduğum kitaptan ulaşabilirsiniz.

Elimizin ne kadar önemli olduğunu kişiye has olduğu kanıtlamış bir örnekle açıklamak gerekirse parmak izini düşünün; 8 milyar insanın parmak izi sizce neden farklı? Çünkü elimizin içindeki  çizgilerde bize ait formüller gizli, her bir çizginin özel bir anlamı var.

Tecrübelerim ve bu konudaki ihtisasım sizin ellerinizdeki çizgileri yorumlamama müsaade etmektedir. Şuanda şanslı olabilecek insanlar arasındasınız;  neden mi? Bu makaleyi okuyorsanız sizde hayatta neler ile karşılaşacaksınız, nasıl bir arkadaşınız var nasıl bir karaktere sahip, kaç çocuğunuz olacak gibi sorulara yanıt bulacağınız sitem desiniz.

Ömür çizgisi:  İşaret parmağı ve başparmak arasında el bileğine doğru uzanır.

Bu çizgi, enerjinize, fiziksel sağlığınıza ve duygusal iyiliğinize dair bir ipucu verir. Yıkıcı olaylar, yer değiştirme ve fiziksel yaralanmalar gibi önemli yaşam değişiklikleri gösterir. Modern avuç içi okuyucular, yaşam çizgisinin uzunluğunu, birinin ömrünle ilişkilendirmez. Kısa, derin bir çizgi zorluklarla başa çıkabileceğinizi ve kolayca etkileyebileceğinizi gösterir. Uzun, derin bir çizgi, güçlü, sağlıklı ve dengeli olduğunuzu gösterir. Hafif bir çizgi kolayca yorulduğunu gösterir. Hiçbir çizgi, nasıl dinleneceğini bilmediğin anlamına gelir. Tabi ki bu çizgilerdeki ufak tefek değişiklikler, büyük bir ifade değişimine yol açar bu yüzden kendi hassas analizinizi yaptırmanız sizin için önemlidir.

Başarı çizgisi: İşaret parmağının altındaki avuç içi kenarından yaşam çizgisinin üzerindeki dış kenara doğru uzanır.

Zihnin nasıl çalıştığını, nasıl iletişim kurduğunu, öğrenme tarzını, zekayı ve bilgiye açlığını gösterir. Uzun bir çizgi beyin gücünü ve harika bir hafızayı gösterir. Çok uzun bir süre güç organizasyonlar yapabildiğini gösterir. Kısa çizgi, her şeyi ince eleyip sık dokuduğunuz anlamına gelir. Eğri bir çizgi, fırsatçı, idealist ve romantik olduğunu söylüyor. İnce bir çizgi hayalperest olduğunuzu gösterir. En önemli çizgi olarak gösterilebilir. Bu Çizgi aynı zamanda bilgeliğiniz ve aklınız hakkında bilgi sağlar.

Gönül çizgisi: Tamamen sevgi ile ilgilidir. Avucunun dış kenarından, bebeğin parmağının altında, işaret parmağına doğru ilerler.

Uzun bir çizgi açık olduğunuzu, ancak idealist beklentilerinizin olduğunu gösterir. Süper uzun bir çizgi ilişkilere ihtiyaç duyduğunu söylüyor. Kısa bir çizgi egolu ve içe dönük olduğunuzu gösterir. Derin, pürüzlü bir çizgi gergin olduğunuzu ve stresli bir yaşam sürdüğünüzü gösterir. Düz, derin bir çizgi asi olduğunu gösterir. Çizgi, Başarı çizginize düz ve paralel ise, daima hislerinizi kontrol edersiniz. Eğer çizgi dalgalıysa, muhtemelen birkaç çapkın ilişkiniz vardır. Bir bireyin aşk hayatındaki refah ve engeller bu çizginin yardımı ile değerlendirilebilir. Yaşamınızı ve yaşamda karşılaştığınız rahatsızlıkları bu hattın yardımı ile değerlendirebilirsiniz.

Kader çizgisi: El bileğinin yanında avuç dibinden, avuç ortasından orta parmağa doğru ilerler.

Çizgi, engeller, başarılar, ayrıca okul ve kariyer seçimleri dahil olmak üzere yaşam yolunuzla bağlantılıdır. Kontrolünüz dışındaki durumları veya seçimleri ve bunların sonuçlarını yansıtır. Başarı çizgisi ile bazı yorumlarda kesişebilir. Bu çizginin ömür çizginize göre çalışır ve yaşamın çeşitli durumlarıyla başa çıkabilme yeteneğiniz hakkında bilgi sağlar.

El Çizgileri Karakter Analizi

El çizgileri karakter analizi; Elinizdeki çizgilerden karakteriniz, bu işin ilmini almış kişilerce rahatlıkla söylenebilir. Burada bahsetmiş olduğum elinizdeki çizgilere bakarak sizin karakterinizi bulmaktır. Evet sevgili site takipçilerim sizin karakterinizi elinizdeki çizgiler ele verir.

El Yazısı Analizi

El yazısı analizi sadece sizlerin, hoşgörülü müsünüz, sinirli misiniz gibi maneviyatınız ile ile ilgili durumları ele verir.

4 yorum sayısı “El Analizi

  1. Satın yetkili el analizi ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz. Sitenizdeki bilgileri çok beğendim o yüzden yazıyorum. Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir