İsim Analizi

İsim Analizi

Eveeet!!! En önemli başlığımız İSİM ANALİZİ; Sizlere burada isim analizi ile ilgili bir çok tanım ve tecrübeyi bilimsel kaynaklara dayanarak anlatacağız. Daha da önemlisi yazımızı sonuna kadar okuduğunuzda sitemiz tarafından ücretsiz isim analiziniz size özel bir şekilde yapılacaktır. Hiç bir isim analizi sadece ismin kendisinden tespit edilemez adınızı soyadınızı yazın butona basın isim analiziniz yapılsın HAYIR kesinlikle olmaz bunlar tamamen aldatmaca dır otomatik yazılımlı sitelerden uzak durun size doğru bilgiyi vermezler. Bunlar sadece siziyanılgıya sürükler ve belli biz zaman sonra bizim ilmimize inancınızı kaybettirmeye yol açar.

İsim Analizi Yaptır

İsim analizi yaptırmak için burdasınız bunu biliyoruz ama sizleri önceklikle bilgilendirmemiz gerekiyor yazımızın sonunda zaten size özel ücretsiz isim analizi ni yaptırabileceksiniz.

İsim Analizi Nasıl Yapılır

İsim analizi nasıl yapılır sorusuna cevabımız burada; Lütfen iletişim formuna tıklayarak ve ya bu sayfanın altında yer alan yorum yaz kısmına istenen bilgileri girin talebiniz sıraya konularak ücretsiz isim analiziniz yapılıp size iletilecektir.

İsim Analizi Kader

İsim analizi kader başlığında size anlatılmak istenen isminizin kaderinizi nasıl yönlendirdiği dir. Bunun için Kitabımızda yayınlanan İsim analizi kader makalemizi detaylar için okumalısınız.

İsim Analizi Aşk

İsminiz ile sevdiğinizin isim arasında ki bağlantıyı öğrenmek istiyorsanız bu yazımızı okuyun. Hiç bir şey tesadüf değildir şuanda sizin partneriniz de sizin karşınıza tesadüfen çıkmış görünse de öyle değildir. Tesadüf diye bir şey yoktur. Her şeyin bir açıklaması vardır, her şey bir denklikten ibarettir, her şey bir tecrübedir. Her şeyden bir şey öğrenirsin, işte kısaca isimlerinizin analizi, size aşkınız hakkında bir çok ışık tutar, bu analizi ücretsiz yaptırmak için Lütfen iletişim sayfasındaki formu doldurun. Aşkınızın analizi yapılarak size dönüş sağlanacaktır.

Uyum Analizi

Bu arkadaşınız olur, sevgiliniz olur, akrabanız olur kısaca herhangi birsi ile sizin bir uyum analiziniz vardır bunu öğrenmek için sitemizde yer alan ücretsiz isim analizi bilgilerini doldurun size özel analizinizi yaparak dönüş sağlayalım.

Yüz Analizi

İnsanların yüzündeki ifadeler, çizgiler, mimikler analiz edilebilir. Bu ifadeler aslında kişi kendini anlatmadan onu anlamanızı sağlayan ifadelerdir. Örnek: Davranış okuma,  Fakat sitemizde yüz analizi yapılamamaktadır bu analiz bire bir kişi ile karşısında görüşülerek yapılabilmektedir, her hangi bir fotoğraf yada başka bir soyutsal yaklaşım ile analiz edilemez.

16 yorum sayısı “İsim Analizi

  1. Siz değerli ziyaretçilerimizin analizleri sırası ile yapılmaktadır yoğunluktan dolayı elimizden geleni en hızlı şekilde yapmaya çalışıyoruz. isim analiziniz yapılarak mailinize gönderilmiştir. İlginize teşekkür ederiz. Bir sorun yaşarsanız tekrar iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

 1. Analizi yaparmısınız Lütfen.
  Baba Adı: A… Anne adı: zül…a d.tarihi …..-1994 anne meslek: ev hanımı baba meslek : avukat teşekküler bilgilerimi saklı tutacağınızdan eminim.

  1. Özlem hanım naif bir kişiliğe sahipsiniz. çabuk kırılabiliyor kin tutmuyorsunuz. verdiğiniz bilgilere göre en önemli günleriniz 11 haziran 22 haziran ve 1 haziran eğer bu günler pazara denk gelirse o günler sizin en şanslı ve özel günleriniz olacak. O günlerde sayısal loto oynamayı ihmal etmeyin. Kasım ayı sizin için sıkıntılı ve hastalıklarla gececek bu yüzden dikkatli olun. Başarılı bir 2020 sizi bekliyor hakkettiğiniz yere kavuşacaksınız.

   1. Harika bir siteniz var ve tamamen ücretsiz olduğu halde bu kaliteli sunumu yapmanız beni mutlu etti teşekkürederim.

  1. merhaba Nisa hanım öncelikle sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini en içten dileklerimizle Allahtan temenni ederiz. Bebeğinizin doğacağı tarih (tahmini) sizin ve eşinizin adı soyadı d.tarihleri anne adları ve mesleklerinizi yazarak bize iletin en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır. Ayrıca bize yazmış olduğunuz özel bilgileriniz yayınlanmıyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir