Ücretsiz İsim Analizi

Ücretsiz isim analizi sayfamız;

Türkiye’de ve dünyada bir ilk! Otomatik yazılımlar olmadan, aşağıda bilgi formunu dolduran her ziyaretçimizin isim analizi kişiye özel, konusunda uzman hocamız tarafından, herhangi bir ücret talebi olmaksızın yapılmaktadır. Yoğunluktan dolayı talepleriniz sıra ile karşılanacaktır. Başvurunuzu yapın ve bekleyin. En kısa zamanda isim analiziniz yapılarak size dönüş sağlanacaktır.

Lütfen aşağıdaki isim analizi yazan linke tıklayarak karşınıza çıkan sayfamızdaki formu eksiksiz doldurun ve devam eden gün veya gün içinde sitemizi ziyaret edin. İsminizin analizi size gönderilecektir. Ayrıca kendi kendinize isim analizi yapabileceğiniz isim analizi harfler tablosunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz isim analizi linkimiz

Sesin titreşim halleri, kişiliğinizi etkiler ve isminizde yer alan harfler karakterinizi yansıtır. Buna dayalı bilim dalı akrofonolojidir. Bu da astrolojinin bir başka dili gibi tanımlanmaktadır.

Harflerin anlamlarını bir araya getirdiğinizde de karakter analizi ortaya çıkıyor. Kendi karakter analizinizi yapmak için isminizde geçen harflerin anlamlarını bularak bir araya getirin. Çıkan tanımları özetleyin.
A
Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder. Girişken, enerjik, lider olma özelliğini simgeler.
B
Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir. Sezgileri güçlü ve naif kişilik sahibi.

C
Güzel sanatlara yatkınlığı ve duygusal kişiliği ifade eder. Kendini kolay ifade edebilmeyi ve sanatçı kişiliğin temsilcisi bir harftir.

Ç
Zevkin ve rahata düşkünlüğün simgesidir.

D
Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder. Hırslı ve girişimci ruhun temsilcisidir.

E
Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder. Mücadeleci

F
Sakinliği temsil eder, uysal ve güvenilir kişiliğin işaretçisidir. Sorumluluk duygusunun ve sakinliğin temsilcisidir.

G
İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder. Dik kafalı, İnatçı bir kişiliğin sembolüdür. Aynı zamanda üstün olmak isterler.

H
Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder. Lider olma arzusunun temsilcisidir. Bu harfin gelenekçi ve sakin bir kişiliği vardır.

I
Hassas, duygusal. Aynı zamanda detaycılığı temsil eder.

İ
Kırılgan bir kişiliği temsil eder. İnce ruhlu ve kırılgan bir kişiliğin sembolüdür.

J
Kaprisli, huysuz ve kıskanç kişilik belirtisidir. Farklı olmayı seven kişilerin harfidir; ancak hızlı sıkılma özelliğine sahiptir. Kaprisli bir kişiliği de beraberinde getirir.

K
Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder. Yükselen bir kişiliğin temsilcisidir. Bu harfin sahibi, hayatında mutlaka başarılı olacaktır.

L
Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir. Özgüveni yüksek, rahat kişilerin harfidir. Sanatsal kişiliğin sembolüdür.

M
Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder. Ticarete yatkın, yoğun enerjili kişilerin sembolü olan bu harf; eğlenceye düşkünlüğü ve gerçekçiliği de beraberinde getirir.

N
Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder. Sağduyulu bir cesaretin temsilcisidir. Değişikliği sevmeyen kişilerin harfidir.

O
Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever.

Ö
Duygularını açığa vurmaktan kaçınır. Gizemli, utangaç ve duygusal bir kişiliğin harfidir. Bu harfin sahipleri, çevre baskısını çok önemserler.

P
Kendinden emin kişilik, girdikleri ortamda kendine güvenli tavırlarıyla dikkat çekerler. Kendinden emin ve sakin kişileri ifade eder.

R
Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar. Tereddütlü kişiliği temsil eder. Aynı zamanda kibrin ve alaycılığın sembolüdür.

S
Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.

Ş
Fazla üretken ve güçlü bir yapıya sahiptir. Entrikacı kişilerin harfidir. Hırsı ve üretkenliği temsil eder.

T
Oldukça ketum tavırlı ve duygularını karşısındakine açmayı zor başarabilen kişiliği temsil eder. Ketumluk ve güvenilirliğin sembolüdür. İş gücü yüksek kişilerin harfidir.

U
Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.

Ü
Başarıları devamlı engellenen. Değişikliği seven; fakat zor beğenen bir kişiliği temsil eder.

V
Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği. Değişikliği seven; fakat zor beğenen bir kişiliği temsil eder.

Y
Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler. Aşka önem veren, sezgi gücü yüksek kişilerin harfidir. Bu kişiler geçmişlerini asla unutamazlar.

Z
Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir. Maddiyata önem vermeyi ve akademik başarıyı sembolize eden harftir. Beraberinde prensipleri ve akılcılığı da getirir.

A Harfiyle başlayan isimlerde kişinin algılama gücü yüksektir, kişiliğiyse girişken ve aktiftir.
B Harfiyle başlayan isimlerde kişi mücadelecidir ve sezgileri güçlüdür.
F Harfiyle başlıyorsa kişi güvenilirdir.
G Harfiyle başlayan isimlerde kişi dik kafalı veya kıskanç olabilir.
V Harfiyle başlayan isimleri taşıyanlar özgürlüğüne düşkündür.
N Harfi sağduyulu,
P Harfi saygın,
L ve S Harfleri sanatçı ruhlu,
T Harfiyse ticarete yatkın ve kültürlü bir kişiye işaret eder.

İsim analizi yaparken harfler yan yana geldiğinde bitişik bir anlam ifade eder ve kişinin karakterinden ipuçları verir. Buna örnek aşağıda verilmiştir.

Rh : Zor koşullarla karşılaşan
Sa : Para konusunda şanslı, üretken
La ve lu : Üretken
Da ve du : Sağlıklı, başarılı
Çe ve çi : Para konusunda şanssız
Lu ve bu : Aşkta şanslı
Cu : Geleceği parlak
Ku ve ka : Kariyer sahibi

Nümerolojiyle analiz:

Nümerolojiye göre her harfin sayısal bir değeri vardır. Bunları aşağıda bulacaksınız.

1 = A – H – Ö – Y
2 = B – I – P – Z
3 = C – İ – R
4 = Ç – J – S
5 = D – K – Ş
6 = E – L – T
7 = F – M – U
8 = G – N – Ü
9 = Ğ – O – V

Örneğin isim Beren Soy olsun, bu ismin rakamsal karşılıklarını yazıp topluyoruz.
Şöyle :

B harfi 2
E harfi 6
R harfi 3
E harfi 6
N harfi 8

S harfi 4
O harfi 9
Y harfi 1

Toplamı = 39 Bu sayıyı kendi içinde tekrar topluyoruz. 3+9=12 Bu kişinin uğurlu günü Çarşamba, uğurlu ayı Aralık. Her ayın 9, 18 ve 1’i önemli olaylar olur. Hele ki 9 Aralık, 18 Aralık günleri pazara denk geliyorsa ve o günlerde Dolunay ya da buna benzer doğa olayı varsa bu kişi çok önemli ve güzel olaylar yaşar.